Najbližšia diskusia

Večer Mareka Vagoviča: Kedy skončia veľké ryby v base?

9. október 2023
19:00
 /  
LUNA BAR

Robert Fico avizuje, že keď sa vráti k moci, vyženie ich z funkcií. Podľa neho účelovo stíhajú jeho ľudí na politickú objednávku Igora Matoviča.

Budú sa aj po voľbách vyšetrovať korupčné a mafiánske kauzy?
Kedy sa postavia pred súd hlavní aktéri prípadov Súmrak a Očistec?
Ako sú pripravení na prípadnú pomstu novej vládnej garnitúry?
Odídu dobrovoľne z funkcií alebo budú klásť aktívny odpor?

Príďte 9. októbra 2023 o 19:00 do bratislavského Luna Baru a dozviete sa viac. Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča budú policajný prezident Štefan Hamran a špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

15,00 

Kúpiť lístok

Archív

Večer Mareka Vagoviča: Zabránia demokrati návratu Fica?

20.09.2023
Pomôže Matovičovi bitka s Kaliňákom? Čo sa stane, ak sa vráti k moci Smer? Je Hlas menšie zlo a išli by s ním do vlády? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli František Mikloško (KDH), Dorota Nvotová (Demokrati) a Michal Truban (PS).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Vyhrá voľby slušnosť alebo nenávisť?

22.06.2023
Akou prezidentkou bola Zuzana Čaputová? Sledovala tajná služba Barboru Richterovú? Je Hlas menšie zlo a išli by s ním do vlády? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli poslanci Igor Matovič (OĽaNO), Peter Osuský (SaS) a Juraj Šeliga (Demokrati).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Hľadanie pravdy alebo politický aktivizmus?

16.05.2023
Píšu novinári o politikoch objektívne alebo hrajú rolu osobné sympatie? Je správne, že nevolajú do diskusií fašistov ani Ľuboša Blahu? Používajú rovnaký meter voči Ficovi a Matovičovi? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča bol bývalý moderátor televízie Markíza Daniel Krajcer, šefredaktor časopisu .týždeň Štefan Hríb a šéfredaktor portálu Postoj Martin Hanus. 
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Kto manipuluje s nahrávkami veľkých korupčných káuz?

25.04.2023
Na talkshow sa prišli pozrieť aj zástupcovia Smeru – Robert Kaliňák, Erik Kaliňák a Tibor Gašpar. Publikum ich však vypískalo a kričalo na nich: "Choďte na Súmračnú! Hanba! Ste mafia!" Prečo dochádza k úniku citlivých informácií a ako to súvisí so Smerom? Pomstí sa Robert Fico po voľbách vyšetrovateľom a prokurátorom? Čo je v pozadí […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Hrozí po voľbách nástup normalizácie?

Aký je rozdiel medzi Robertom Ficom a Petrom Pellegrinim? Budú vládnuť tvrdou rukou, ak sa po voľbách dostanú k moci? Aká je alternatíva, aby sa Slovensko nevydalo maďarskou cestou? Ktorý politik sa medzi štyrmi očami stretol s Marošom Žilinkom? A kto zaňho osobne loboval, aby sa stal generálnym prokurátorom? Na otázky investigatívneho novinára Mareka Vagoviča […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: 5 rokov po vražde Jána a Martiny

21.02.2023
Bola Martina Kušnírová náhodná, alebo vopred vytipovaná obeť? Kedy budú odsúdení objednávatelia vraždy Jána Kuciaka? Naplňajú médiá jeho odkaz alebo zišli z cesty a rezignovali? Nastane po voľbách deň zúčtovania, ako to avizuje Robert Fico? Čo urobia vyšetrovatelia veľkých káuz, keď sa vráti k moci? Sú pripravení aj na to, že môžu byť trestne stíhaní? […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Slovensko po páde vlády

24.01.2023
Ko je zodpovedný za postupný rozklad vládnej koalície? Akú úlohu zohrala na politickej scéne prezidentka Zuzana Čaputová? Je referendum víťazstvom alebo prehrou Roberta Fica? Prečo spolu demokrati nevedia vládnuť? Aká je alternatíva k vláde mafie a fašistov? Na otázky investigatívneho novinára Mareka Vagoviča odpovedali Milan Kňažko, Iveta Radičová a Robert Mistrík.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Padne vláda Eduarda Hegera?

07.12.2022
Mala by podať prezidentka Zuzana Čaputová disciplinárny návrh na generálneho prokurátora Maroša Žilinku? Podarí sa SaS spolu s opozíciou odvolať vládu Eduarda Hegera? Sú riešením súčasnej situácie predčasné voľby?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Strážcovia zákona alebo advokáti diabla?

08.11.2022
Ľudia ich často spájajú s trestnou činnosťou oligarchov, mafiánov či kajúcnikov, ktorých zastupujú. Myslia si, že nemajú žiadne morálne zábrany a klientov si vyberajú len podľa výšky ich bankového konta.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Menšinová vláda alebo predčasné voľby?

27.08.2022
Je väčším problémom vládnej koalície Igor Matovič, Richard Sulík alebo by mali odísť z funkcií obaja? Prečo útočí minister financií na SaS aj počas prebiehajúcich rokovaní o riešení krízy? Je pravda, že minister hospodárstva podmienil svoj súhlas s presunom systému S-300 na Ukrajinu vrtuľníkom Black Hawk pre Geissenovcov?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Prečo ľudia neveria médiám?

20.07.2022
Čo je príčinou klesajúcej dôvery verejnosti k novinárom? Môžu za to politici, ktorí ich verbálne napádajú? Správa sa Igor Matovič k médiám horšie ako Robert Fico? Hľadajú vždy novinári pravdu, alebo majú sklony k ohýbaniu reality? Prečo ľudia čoraz viac inklinujú ku konšpiračným dezinfowebom?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Boj s korupciou alebo ochrana našich ľudí?

24.06.2022
Prečo OľaNO rozdáva peniaze len rodinám s deťmi? Lobuje SaS za prevádzkovateľov hazardu a výrobcov alkoholu? Nie je zastávanie sa Vladimíra Pčolinského klanovou obranou Sme rodina? Ktoré koaličné strany pripúšťajú po voľbách spoluprácu s Hlasom, Rebublikou a ĽSNS?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Politici ako hlavy mafie?

28.05.2022
Je osem rokov pre Dušana Kováčika veľa alebo málo? Obávajú sa vyšetrovatelia a prokurátori pomsty Roberta Fica? Aký je rozdiel medzi hrubými krkmi 90. rokov a bielymi goliermi typu Norberta Bödöra? Prečo máme veriť kajúcnikom, že hovoria vždy pravdu?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Zvíťazí štát alebo organizovaný zločin?

20.04.2022
Polícia obvinila bývalého premiéra Roberta Fica a exministra vnútra Roberta Kaliňáka zo založenia a zosnovania zločineckej skupiny. Trestne stíhaný je aj prominentný advokát Marek Para, ktorý mal pomáhať organizovanej skupine Norberta Bödöra.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Kto zastaví vojnu na Ukrajine?

10.04.2022
Vojenské spravodajstvo natočilo pracovníkov ruskej ambasády, ako verbujú špiónov z rezortu obrany, SIS a konšpiračného webu Hlavné správy. Pozadie celej akcie opísal v talk show Večer Mareka Vagoviča minister obrany Jaroslav Naď. Hosťami diskusného večera boli aj minister zahraničných vecí Ivan Korčok a bývalý minister financií Ivan Mikloš.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Vypnuté dezinfoweby - koniec slobody prejavu?

30.03.2022
NBÚ zablokoval Hlavné správy, Hlavný denník, Armádny magazín a Infovojnu, ktoré šírili ruskú propagandu. Polícia vzápätí zadržala profesionálneho vojaka, bývalého príslušníka SIS a spolupracovníka konšpiračného webu pre podozrenie z korupcie a špionáže.
VEČER MAREKA VAGOVIČA
usercrossarrow-leftarrow-right