Najbližšia diskusia

POLROČNÁ PERMANENTKA NA TALKSHOW VEČER MAREKA VAGOVIČA – 5 diskusií podľa vlastného výberu

Chcete vedieť, čo je nové vo vyšetrovaní korupčných káuz?

Zaujíma Vás zákulisie a vzťahy medzi slovenskými politikmi?

Máte guráž pýtať sa ich naživo a zoči voči nepríjemné otázky?

Kúpte si permanentku na Večer Mareka Vagoviča a dozviete sa informácie
z prvej ruky. Aj v roku 2024 budú hosťami jeho pravidelnej talkshow
známi politici aj prominentní vyšetrovatelia, prokurátori či sudcovia.

Ako bonus za vašu dôveru sme pripravili vianočnú akciu. Ak si kúpite
polročné vstupné (5 diskusií), ušetríte na každom lístku 3 eurá. Celkovo
zaplatíte o 15 eur menej – namiesto 75 uhradíte len 60 eur.

60,00 

Kúpiť lístok

Archív diskusií

Večer Mareka Vagoviča: Slovensko: Čierna diera Európy?

16.05.2024
Aké chyby spravila ochranka pri atentáte na premiéra Fica? Upokoja sa vášne alebo bude naďalej eskalovať napätie v spoločnosti? Kto je zodpovedný za pád Hegerovej vlády a nástup autokracie? Malo by prísť Slovensko pre spôsob vládnutia Smeru o eurofondy? Hosťom investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli kandidáti na europoslancov – Richard Sulík (SaS) a Štefan Hamran […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Backstage s Alexandrom Bártom

Ako fungovala v 90. rokoch mafia v jeho rodných Košiciach? Je pravda, že východniari dokáže vypiť toľko ako Rusi? Je Miki Miko vo filme Vojna policajtov jeho životná rola? Prečo podporil v prezidentských voľbách Ivana Korčoka? Ako si čistí hlavu, keď sa potrebuje odstrihnúť od divadla? Hosťom novinára Mareka Vagoviča v talkshow Backstage bol herec […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Slovensko po prezidentských voľbách

18.04.2024
Prečo sa nestal hlavou štátu Ivan Korčok a aké chyby spravil v kampani? Postaví sa prezident Pellegrini Ficovi ako kedysi Kováč Mečiarovi? Hrozí Slovensku maďarský, bieloruský alebo dokonca ruský scenár? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli súčasná prezidentka Zuzana Čaputová, bývalý prezident Andrej Kiska a bývalá premiérka Iveta Radičová.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Majú opozičné protesty zmysel?

13.03.2024
Nemala by opozícia pritvrdiť, aby mali protesty politickú koncovku? Prečo neiniciovala veľkú blokádu dopravy ani generálny štrajk? Vyzbiera dosť podpisov za referendum o predčasných voľbách? Hrozí Korčokovi, že dopadne v prezidentských voľbách ako Kukan? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli Branislav Gröhling (SaS), Veronika Remišová (Za ľudí) a Jaroslav Naď (Demokrati).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Koniec demokracie a právneho štátu?

17.01.2024
Zahladzuje polícia stopy po autonehode Andreja Danka? Prečo Maroš Žilinka klame a nadbieha Ficovej vláde? Prečo sú sudcovia ticho, keď koalícia likviduje právny štát? Vráti sa do ulíc po znížení trestov organizovaný zločin? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli študent Marek Janiga, špeciálny prokurátor Daniel Lipšic, predseda Súdnej rady Ján Mazák a bývalý šéf NAKA […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Skončia naši ľudia na slobode?

14.12.2023
Čo sa stane, ak rozpráši nová vláda čurillovcov aj špeciálnu prokuratúru? Postavia sa ešte niekedy Fico, Kaliňák a Pellegrini pred nezávislý súd? Prečo sa Žilinka nezastal kolegov a ide po ruke Smeru, Hlasu a SNS? Môžu zastaviť opozičné protesty Ficov valec z poľovníckej chaty? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli bývalý policajný prezident Štefan Hamran […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Vláda mafie alebo návrat luzy?

12.11.2023
V čom sa líši minister vnútra Matúš Šutaj od klasickej mafie? Prečo by nemal dostať Robert Kaliňák bezpečnostnú previerku? Akú najväčšiu chybu spravila pri menovaní vlády prezidentka Čaputová? Prečo sa opozícia nedokáže spojiť ani na výročie Nežnej revolúcie? Hosťami investigatívneho novinára boli Ľubomír Galko (Slovensko), Alojz Hlina (SaS) a Jaroslav Naď (Demokrati).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Kedy skončia veľké ryby v base?

09.10.2023
Budú sa po voľbách vyšetrovať korupčné a mafiánske kauzy? Kedy sa postavia pred súd hlavní aktéri prípadov Očistec a Súmrak? Sú pripravení na prípadnú pomstu Smeru, Hlasu a SNS? Odídu dobrovoľne z funkcií alebo budú klásť aktívny odpor? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli policajný prezident Štefan Hamran a špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Zabránia demokrati návratu Fica?

20.09.2023
Pomôže Matovičovi bitka s Kaliňákom? Čo sa stane, ak sa vráti k moci Smer? Je Hlas menšie zlo a išli by s ním do vlády? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli František Mikloško (KDH), Dorota Nvotová (Demokrati) a Michal Truban (PS).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Vyhrá voľby slušnosť alebo nenávisť?

22.06.2023
Akou prezidentkou bola Zuzana Čaputová? Sledovala tajná služba Barboru Richterovú? Je Hlas menšie zlo a išli by s ním do vlády? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča boli poslanci Igor Matovič (OĽaNO), Peter Osuský (SaS) a Juraj Šeliga (Demokrati).
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Hľadanie pravdy alebo politický aktivizmus?

16.05.2023
Píšu novinári o politikoch objektívne alebo hrajú rolu osobné sympatie? Je správne, že nevolajú do diskusií fašistov ani Ľuboša Blahu? Používajú rovnaký meter voči Ficovi a Matovičovi? Hosťami investigatívneho novinára Mareka Vagoviča bol bývalý moderátor televízie Markíza Daniel Krajcer, šefredaktor časopisu .týždeň Štefan Hríb a šéfredaktor portálu Postoj Martin Hanus. 
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Kto manipuluje s nahrávkami veľkých korupčných káuz?

25.04.2023
Na talkshow sa prišli pozrieť aj zástupcovia Smeru – Robert Kaliňák, Erik Kaliňák a Tibor Gašpar. Publikum ich však vypískalo a kričalo na nich: “Choďte na Súmračnú! Hanba! Ste mafia!” Prečo dochádza k úniku citlivých informácií a ako to súvisí so Smerom? Pomstí sa Robert Fico po voľbách vyšetrovateľom a prokurátorom? Čo je v pozadí […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Hrozí po voľbách nástup normalizácie?

Aký je rozdiel medzi Robertom Ficom a Petrom Pellegrinim? Budú vládnuť tvrdou rukou, ak sa po voľbách dostanú k moci? Aká je alternatíva, aby sa Slovensko nevydalo maďarskou cestou? Ktorý politik sa medzi štyrmi očami stretol s Marošom Žilinkom? A kto zaňho osobne loboval, aby sa stal generálnym prokurátorom? Na otázky investigatívneho novinára Mareka Vagoviča […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: 5 rokov po vražde Jána a Martiny

21.02.2023
Bola Martina Kušnírová náhodná, alebo vopred vytipovaná obeť? Kedy budú odsúdení objednávatelia vraždy Jána Kuciaka? Naplňajú médiá jeho odkaz alebo zišli z cesty a rezignovali? Nastane po voľbách deň zúčtovania, ako to avizuje Robert Fico? Čo urobia vyšetrovatelia veľkých káuz, keď sa vráti k moci? Sú pripravení aj na to, že môžu byť trestne stíhaní? […]
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Slovensko po páde vlády

24.01.2023
Ko je zodpovedný za postupný rozklad vládnej koalície? Akú úlohu zohrala na politickej scéne prezidentka Zuzana Čaputová? Je referendum víťazstvom alebo prehrou Roberta Fica? Prečo spolu demokrati nevedia vládnuť? Aká je alternatíva k vláde mafie a fašistov? Na otázky investigatívneho novinára Mareka Vagoviča odpovedali Milan Kňažko, Iveta Radičová a Robert Mistrík.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Padne vláda Eduarda Hegera?

07.12.2022
Mala by podať prezidentka Zuzana Čaputová disciplinárny návrh na generálneho prokurátora Maroša Žilinku? Podarí sa SaS spolu s opozíciou odvolať vládu Eduarda Hegera? Sú riešením súčasnej situácie predčasné voľby?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Strážcovia zákona alebo advokáti diabla?

08.11.2022
Ľudia ich často spájajú s trestnou činnosťou oligarchov, mafiánov či kajúcnikov, ktorých zastupujú. Myslia si, že nemajú žiadne morálne zábrany a klientov si vyberajú len podľa výšky ich bankového konta.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Menšinová vláda alebo predčasné voľby?

27.08.2022
Je väčším problémom vládnej koalície Igor Matovič, Richard Sulík alebo by mali odísť z funkcií obaja? Prečo útočí minister financií na SaS aj počas prebiehajúcich rokovaní o riešení krízy? Je pravda, že minister hospodárstva podmienil svoj súhlas s presunom systému S-300 na Ukrajinu vrtuľníkom Black Hawk pre Geissenovcov?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Prečo ľudia neveria médiám?

20.07.2022
Čo je príčinou klesajúcej dôvery verejnosti k novinárom? Môžu za to politici, ktorí ich verbálne napádajú? Správa sa Igor Matovič k médiám horšie ako Robert Fico? Hľadajú vždy novinári pravdu, alebo majú sklony k ohýbaniu reality? Prečo ľudia čoraz viac inklinujú ku konšpiračným dezinfowebom?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Boj s korupciou alebo ochrana našich ľudí?

24.06.2022
Prečo OľaNO rozdáva peniaze len rodinám s deťmi? Lobuje SaS za prevádzkovateľov hazardu a výrobcov alkoholu? Nie je zastávanie sa Vladimíra Pčolinského klanovou obranou Sme rodina? Ktoré koaličné strany pripúšťajú po voľbách spoluprácu s Hlasom, Rebublikou a ĽSNS?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Politici ako hlavy mafie?

28.05.2022
Je osem rokov pre Dušana Kováčika veľa alebo málo? Obávajú sa vyšetrovatelia a prokurátori pomsty Roberta Fica? Aký je rozdiel medzi hrubými krkmi 90. rokov a bielymi goliermi typu Norberta Bödöra? Prečo máme veriť kajúcnikom, že hovoria vždy pravdu?
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Zvíťazí štát alebo organizovaný zločin?

20.04.2022
Polícia obvinila bývalého premiéra Roberta Fica a exministra vnútra Roberta Kaliňáka zo založenia a zosnovania zločineckej skupiny. Trestne stíhaný je aj prominentný advokát Marek Para, ktorý mal pomáhať organizovanej skupine Norberta Bödöra.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Kto zastaví vojnu na Ukrajine?

10.04.2022
Vojenské spravodajstvo natočilo pracovníkov ruskej ambasády, ako verbujú špiónov z rezortu obrany, SIS a konšpiračného webu Hlavné správy. Pozadie celej akcie opísal v talk show Večer Mareka Vagoviča minister obrany Jaroslav Naď. Hosťami diskusného večera boli aj minister zahraničných vecí Ivan Korčok a bývalý minister financií Ivan Mikloš.
VEČER MAREKA VAGOVIČA

Večer Mareka Vagoviča: Vypnuté dezinfoweby – koniec slobody prejavu?

30.03.2022
NBÚ zablokoval Hlavné správy, Hlavný denník, Armádny magazín a Infovojnu, ktoré šírili ruskú propagandu. Polícia vzápätí zadržala profesionálneho vojaka, bývalého príslušníka SIS a spolupracovníka konšpiračného webu pre podozrenie z korupcie a špionáže.
VEČER MAREKA VAGOVIČA
usercrossarrow-leftarrow-right