Umlčaní

Marek Vagovič a kolektív

Vydavateľstvo
Ringier Axel Springer SK, 2020
Kniha Umlčaní je príbehom Jána a Martiny. Cez autentické výpovede rodiny, priateľov, učiteľov a kolegov skladá pôsobivú mozaiku dvoch mladých životov, ktoré vo veku 27 rokov umlčala ruka nájomného vraha.
Viac o knihe

Kúpite aj tu

Martinus

Do obchodu

Panta Rhei

Do obchodu

ARTFORUM

Do obchodu

You may also like…

Na portréte Jána a Martiny sa podieľalo 14 novinárov pod vedením šéfa investigatívy Aktuality.sk Mareka Vagoviča. Autori navštívili aj miesta, kde Ján a Martina vyrastali a ktoré kreovali ich osobnosť. Súčasťou portrétu je pohľad do zákulisia novinárskej práce.


Samostatnú časť knihy tvoria odhalenia Jána Kuciaka zasadené do politických súvislostí. Na základe analýzy dostupných informácií a rozhovorov s dôveryhodnými zdrojmi mapuje osudnú februárovú noc aj doterajší priebeh vyšetrovania. Cennou súčasťou knihy je prvý a jediný profilový rozhovor s Jánom Kuciakom. Nechýba ani prelomová reportáž
o prepojení talianskej mafie na najvyššie poschodia slovenskej politiky.


Kniha je poctou dvom odvážnym mladým ľuďom aj pokračovaním ich odkazu. Spájal ich zmysel pre spravodlivosť a život v pravde, ktorá môže zmeniť každého z nás.

Marek Vagovič

Vyštudoval som históriu, momentálne komentujem aktuálne politické dianie, korupčné kauzy a situáciu v bezpečnostných zložkách pre Postoj.sk. Doteraz som vydal štyri knihy, moderujem tiež talkšou Večer Mareka Vagoviča.
Autor: Diana Čermáková
Počet strán
304
VÄZBA
pevná väzba
ROZMER
135x210mm
HMOTNOSŤ
675g
ISBN
9788089854127
ROK VYDANIA
2018
JAZYK
slovenčina
VYDAVATEĽSTVO
Ringier Axel Springer SK, 2020
VYDAVATEĽSTVO
Ringier Axel Springer SK, 2020

Máte záujem o spoluprácu
s vydavateľstvom Švabach?

usercrossarrow-left